Collection: Welcome to our Bakery
Baked from scratch, using all-natural ingredients, our German Hearth breads, quick breads, rolls, & quiches represent the heart of our business.
The baking process has changed little since the Clasen Brothers started the bakery in 1959.
-
Brat Bun 6-Pack
- Regular price
- $6.99
- Sale price
- $6.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Broetchen - 6 Pack
- Regular price
- $6.99
- Sale price
- $6.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Butter Croissant 2-Pack
- Regular price
- $4.49
- Sale price
- $4.49
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Butter Croissant With Seeds 2-Pk
- Regular price
- $4.49
- Sale price
- $4.49
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Caraway Rye Bread
- Regular price
- $7.99
- Sale price
- $7.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cherry Almond Frangipane
- Regular price
- from $7.99
- Sale price
- from $7.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cherry Cream Cheese Coffee Cake
- Regular price
- $16.99
- Sale price
- $16.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cherry Cream Cheese Streusel
- Regular price
- $16.99
- Sale price
- $16.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Chocolate Chunk Cookies 4-Pack
- Regular price
- $11.96
- Sale price
- $11.96
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Chocolate Croissant 2-Pack
- Regular price
- $10.98
- Sale price
- $10.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Chocolate Decadence (Flourless)
- Regular price
- from $8.99
- Sale price
- from $8.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Chocolate Therapy - Chocolate Truffle
- Regular price
- $4.99
- Sale price
- $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Chocolate Therapy- Rum Truffle
- Regular price
- $4.99
- Sale price
- $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Chocolate Therapy- Tiramisu Truffle
- Regular price
- $4.99
- Sale price
- $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Chocolate Therapy- Truffle Variety Pack
- Regular price
- $4.99
- Sale price
- $4.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cinnamon Roll (individual)
- Regular price
- $4.49
- Sale price
- $4.49
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Previous page
- Page 2 of 6
- Next page