Collection: Welcome to our Bakery
Baked from scratch, using all-natural ingredients, our German Hearth breads, quick breads, rolls, & quiches represent the heart of our business.
The baking process has changed little since the Clasen Brothers started the bakery in 1959.
-
Almond Coffee Cake
- Regular price
- $15.99
- Sale price
- $15.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Almond Croissant 2-pack
- Regular price
- $9.98
- Sale price
- $9.98
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apple Pecan Quick Bread
- Regular price
- $9.99
- Sale price
- $9.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Artisan Bundle
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Artisan Grain N'Seed
- Regular price
- from $6.79
- Sale price
- from $6.79
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Artisan Wheat
- Regular price
- from $6.79
- Sale price
- from $6.79
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Artisan Wheat Sandwich Loaf
- Regular price
- $7.79
- Sale price
- $7.79
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Artisan White
- Regular price
- from $6.79
- Sale price
- from $6.79
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Artisan White Sandwich Loaf
- Regular price
- $7.79
- Sale price
- $7.79
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Asparagus & Bacon Quiche
- Regular price
- $27.99
- Sale price
- $27.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Banana Walnut Quick Bread
- Regular price
- $9.99
- Sale price
- $9.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bienenstich
- Regular price
- from $7.49
- Sale price
- from $7.49
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Birthday Torte
- Regular price
- from $36.99
- Sale price
- from $36.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Black Forest Torte
- Regular price
- from $36.99
- Sale price
- from $36.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Blueberry Streusel
- Regular price
- $15.99
- Sale price
- $15.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Brat Bun 6-Pack
- Regular price
- $5.99
- Sale price
- $5.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 8
- Next page